GOLDWELL GADA KRĀSA

Sadarbojoties ar pasaules tendenču aģentūrām un krāsu ekspertiem, Goldwell iepazīstina ar šo sulīgo nokrāsu, valdzinošu, ļoti piesātinātas purpursarkanās krāsas un visdziļākā zilā toņa sajaukumu, kas darbojas kopā, lai iemiesotu sevī bagātību un pilnību.

Goldwell “Gada krāsas” iniciatīva ir izstrādāta, lai iedvesmotu gan stilistus, gan klientus, nosakot tendences, kas veido nozari. Izmantojot MIDNIGHT BERRY, Goldwell jau atkal demonstrē savu pieredzi krāsu radīšanā, kas pārvērš matus par mākslas darbu.

Smeļoties iedvesmu no burvīgajām dārgakmeņu toņu krāsām, kas sastopamas dabā, MIDNIGHT BERRY atspoguļo elegances, valdzinājuma un pieaugošās vēlmes pēc šarma būtību,” saka Džeina Bodija, Global krāsu eksperte. “Tās dziļo, daudzdimensionālo nokrāsu veido iekšējais tumsas kodols un dumpīgais gars, kas izraisa noslēpumainības un izsmalcinātības sajūtu.”

Zilo apakštoņu un ultravioletā mājieni piešķir MIDNIGHT BERRY jaunu dimensiju, kas iezīmē otro lielo 2024. gada krāsu stāstu; tonētu melno krāsu uzvaras gājiens. Iedvesmojoties no pusnakts debesu noslēpuma, MIDNIGHT BERRY atspoguļo burvības un mistikas sajūtu, kas valdzina un iedvesmo.

” MIDNIGHT BERRY ir tonis, kas iemieso mūsdienu sievietes garu – pārliecinātu, pārdrošu un neatvainojami unikālu,” saka Angelo Seminara, Goldwell globālais vēstnieks. “Matu krāsai ir jāatspoguļo cilvēka individualitāte, un MIDNIGHT BERRY piedāvā bezgalīgas pašizpausmes iespējas. Tas ir tonis, kas patiesi izceļas pūlī.”

2023. gada krāsa: CHERRY POP 
Dinamiskais, digitālajam darbam gatavais ugunīgi sarkanais tonis iemieso kaislību, pavedināšanu un sajūsmu. Dziļi, piesātināti silti sarkanais ir gan ugunīgs, gan koķets, un tas izraisa sašutumu ar vēsi rozā cekulu, lai radītu vilinošu un košu ķiršu toni.
“CHERRY POP dzīvīgums rada vizuālu vibrāciju, kas karsē un karina visas maņas,” stāsta Džeina Bodija (Jane Boddy), Global Color eksperte. “Neviena krāsa nevar sacensties ar sarkano, pateicoties tās spēcīgajām garastāvokli uzlabojošajām īpašībām. CHERRY POP galvenais spēks ir zemējums, un tas pastiprina mūsu saikni ar cilvēci. Krāsa vienlaikus izstaro pārpasaulīgu spēku, kas mūs ievilina fantastiskā pasaulē.”
Lai iegūtu intensīvu un pārsteidzošu nokrāsu, CHERRY POP ir izteikti dzīvīgs uz iepriekš balinātiem vai gaišākiem blondiem toņiem, kā arī tas piešķir bagātīgu, siltu ķiršu toni tumši blondu matu īpašniecēm un brunetēm. Dinamisks, koķets un drosmīgs tonis. CHERRY POP ļauj patiesi izpētīt krāsas.
“Man bija patiess gods izveidot Cherry Pop kā Goldwell 2023. gada krāsu. Sarkanās krāsas vienmēr ir bijušas kā sinonīms Goldwell zīmoalm, šis konkrētais tonis sniedz aizraujošas matu krāsas iespējas. Šis ideālais sarkanais tonis, kas ilgu laiku asociēts ar labklājību un veiksmi, ierodas tieši laikā, lai atzīmētu Goldwell 75. gadadienu”, pauda Andželo Seminara (Angelo Seminara), Goldwell globālais vēstnieks


2022. gada krāsa: KOŠĻĀJAMĀS GUMIJAS TONIS (BUBBLEGUM).

Retrofutūristiskais rozā tonis rotaļīgi balansē starp košajiem, izteiktajiem rozā toņiem un klasiskajiem pasteļiem, izmantojot  burvīgu dualitāti, kas rezonē ar daudzveidīgu auditoriju.
Ir pagājuši laiki, kad rozā tika asociēta ar sievišķīgām saknēm – tagad tā tiek uzskatīta par krāsu, kas definē laiku. Nokrāsa iemieso attieksmes maiņu ne tikai modē, skaistumā un dzīvesveidā, bet arī vispārējā skatījumā, veidojot jaunu cieņas līmeni.
“Šī rotaļīgā, iekļaujošā krāsa atspoguļo daudzveidību, pašidentitāti, jautrību un brīvību. Mūsu stilisti nevar sagaidīt brīdi, kad varēs sākt to pielietot savās krāsu formulās,” saka Džons Moronijs, Goldwell globālais radošais direktors. “Izveidojot unikālo līdzsvaru starp koķetu un vērtīgu, vēsu un siltu, kā arī maigu un spēcīgu, košļājamās gumijas toņa (BUBBLEGUM) dinamiskie aspekti piešķirs izskatam pārsteidzošu, dramatisku efektu, kā neviens cits tonis.”

 

 

Back to Top