GlOBAL CREATIVE AWARDS 2020

Goldwell Matu modes kolekcija ’20 INTREPID COUTURE COLLECTION!

INTREPID 

Šogad Goldwell radošā komanda ir izveidojusi Couture kolekciju INTREPID. Tā ir bezbailīga, drosmīga un spēcīga kolekcija. INTREPID atspoguļo laikmeta garu, ārpus vienošanās un cerībām. 2020. gadā viss ir saistīts ar gudrajām krāsu kombinācijām. Krāsas saplūst un izkūst – no mīkstas līdz spēcīgai un no tumšas līdz gaišai. Toņi ir stipri, bet treknāki un izsmalcinātāki nekā iepriekšējās sezonās. Toņi ir “piesātināti ar skābekli”, it kā tie sastāvētu no gaisīga maiguma, tiem piemīt smalks efekts, kas virza modi pareizajā virzienā. Ir pienācis laiks piesātināt ar skābekli stilus, izmantojot daudzslāņu toņu krāsojumus, lai radītu skaistu krāsu saplūšanu.

Iedvesma visiem griezumiem ir nākusi no vintage stila, izmantojot gudras noapaļotu formu un tīru līniju kombinācijas, lai radītu izsmalcinātu un, dzimumneitrālu “ielas stila” sajūtu. Nesavienotās detaļas un daudzslāņu matu griezums pārņem šīs formas nākamajā līmenī, radot 70. gadu sajūtu ar modernu apmali. Vintage griešanas paņēmieni ar paslēptām nesavienotām detaļām un tīrām līnijām nodrošina mūsdienīgas redakcijas izjūtu.
Global Creative Awards ikgadējs friziermākslinieku konkurss ir lielisks starts un iespēja katram meistaram pierādīt sevi pasaules mērogā un atklāt apslēptus talantus! Uzdrīksties un piedalies! Un varbūt tieši Tu būsi nākamas kolekcijas iedvesmotājs un veidotājs.

Ņemot vēra esošo situāciju pasaulē, kad mūsu nozares uzņēmumi plāno pasākumus, kas versti uz atveseļošanos no pašreizējas krīzes, KAO Salon Division grupa nolēmusi pārveidot ikgadējo globālo pasākumu jaunajā, digitālajā formātā. Šogad jūs varēsiet virtuāli apmeklēt šo pasākumu, neatkarīgi no tā, kura valsti jūs atrodaties.

Mēs esam pašpārliecināti, ka radošums nekad neapstājas un ka radošums būs viens no faktoriem, kas iedvesmos mūsu nozari uzplaukumam.

Tehniskās kategorijas:

Radošums sākas ar fotosesiju un beidzas ar tehniskām sacensībām “dzīvajā”. Jau daudzus gadus Color Zoom Challenge ir iedvesmojis sacensties tūkstošiem stilistu – un tagad tas turpinās aizraujošā jaunā veidā. Vispirms sacenties savas valsts līmenī. Zelta konkursa uzvarētāji pāriet uz starptautisko konkursu “dzīvajā”. Šogad to plāno nodrošināt tiešsaistes režīmā.

// new talent colorist of the year/ jaunais talants – gada kolorists – parādi pasaulei, ka vecums nav radošās izcilības noteikums. Parādi savu talantu un tehnisko izpildījumu šajā kategorijā, kas paredzēta stilistiem ar mazāk kā piecu gadu pieredzi.

// creative colorist of the year/ gada radošais kolorists – galvenais krāsu konkurss. Izveido savu redzējumu ar satriecošu fotogrāfiju un pēc tam atveido to starptautiskajā konkursā “dzīvajā”. Konkurss ir paredzēts visiem kaislīgajiem stilistiem koloristiem, kas gatavi sacensties krāsu pasaulē.

// NEW! creative haircutter of the year/ JAUNUMS! gada radošais frizieris – parādi pasaulei savu augstā līmeņa darbu šajās precīzās matu griešanas sacensībās. Atvērts visiem kaislīgajiem matu frizieriem. Atrādi mums savu tēlu un pēc tam sacenties starptautiskajā līmenī “dzīvajā”.

Redakcionālas kategorijas — fotogrāfiju konkurss:

Četras aizraujošas jaunas kategorijas, kas ir tikai starptautisks fotokonkurss, lai nosvinētu izcilāko fotogrāfijās atveidoto radošumu. Jo radošāk, jo labāk!

// men’s hairstylist of the year/ gada vīriešu matu stilists – Parādi savu meistarību un zināšanas vīriešu matu veidošanā, griešanā un kopšanā, izveidojot moderna vīrieša izskata kolekciju.

// salon team of the year/ gada salona komanda – Apvieno sava salona komandas radošumu. Izveido kolekciju, kas atspoguļo jūsu kopējo redzējumu un komandas spēku.

// avant garde stylist of the year/ gada avangarda stilists – Tīrs nevaldāms radošums. Pārkāp ierasto frizūru robežas un uzdrīksties iedvesmot ar savas iztēles darbu kolekciju.

// editorial colorist of the year/ gada radošais kolorists – Atveido savu krāsas redzējumu. Izveido krāsojumu kolekciju, kas parāda

Piedalies Global Creative Awards konkursā!

Šogad GLOBAL CREATIVE AWARDS notiks jaunajā, digitālajā formātā!
// izvēlies modeli. Izveido savu kolekciju. Sarīko fotosesiju.
// darbus var iesniegt TIKAI no 2020. gada 15. jūnija.
// iesniegšanas termiņi Tehniskām kategorijām – līdz 15. jūlijam!
// iesniegšanas termiņi Redakcijas kategorijām – līdz 31. jūlijam!
// visi darbi jāiesniedz vietnē: www.globalcreativeawards.com
// konkursa tiešraide Kao Salon Global Experience: 2020. gada 11.—12. oktobris.

Ar pilniem konkursa noteikumiem varat iepazīties šeit:

Global Creative Awards konkursa noteikumi

Back to Top