2022. GADA KRĀSA: BUBBLEGUM

Strādājot kopā ar dažiem no pasaules izcilākajiem krāsu ekspertiem, Goldwell ar lepnumu iepazīstina ar 2022. gada krāsu: KOŠĻĀJAMĀS GUMIJAS TONIS (BUBBLEGUM).

Retrofutūristiskais rozā tonis rotaļīgi balansē starp košajiem, izteiktajiem rozā toņiem un klasiskajiem pasteļiem, izmantojot  burvīgu dualitāti, kas rezonē ar daudzveidīgu auditoriju.

“Mēs redzam, ka optimisms būs galvenā tendence 2022. gadā, un KOŠĻĀJAMĀ GUMIJA (BUBBLEGUM) ir ideāls simbols tam,” saka Džeina Bodija (Jane Boddy), Global krāsu eksperte. “Pamatā esošais zilais tonis piešķir svaigumu, kas ir gan progresīvs, gan līdzsvarots.

Tas apvieno rotaļīgo sirdi ar skaidru galvu, lai radītu krāsu, kas ir daudzpusīga, bet nosvērta.”
Ir pagājuši laiki, kad rozā tika asociēta ar sievišķīgām saknēm – tagad tā tiek uzskatīta par krāsu, kas definē laiku. Nokrāsa iemieso attieksmes maiņu ne tikai modē, skaistumā un dzīvesveidā, bet arī vispārējā skatījumā, veidojot jaunu cieņas līmeni.

“Šī rotaļīgā, iekļaujošā krāsa atspoguļo daudzveidību, pašidentitāti, jautrību un brīvību. Mūsu stilisti nevar sagaidīt brīdi, kad varēs sākt to pielietot savās krāsu formulās,” saka Džons Moronijs, Goldwell globālais radošais direktors. “Izveidojot unikālo līdzsvaru starp koķetu un vērtīgu, vēsu un siltu, kā arī maigu un spēcīgu, košļājamās gumijas toņa (BUBBLEGUM) dinamiskie aspekti piešķirs izskatam pārsteidzošu, dramatisku efektu, kā neviens cits tonis.”

Back to Top