ANGELO SEMINARA KOLEKCIJAS `20

Goldwell ar prieku sveic godalgoto starptautisko stilistu Angelo Seminara, @seminaraangelo, kā savu jauno globālo vēstnieku!

Andželo pazīstams ar savu avangarda stilu, viņa darbam dedzīgi seko labākie fotogrāfi, stilisti, modeļi un matu profesionāļi visā pasaulē. Kā mūsu Global Ambassador viņš radīs limited-edition iedvesmojošu tēlu kolekcijas, kā arī palīdzēs mums radīt inovatīvus jaunus produktus un jaunus pakalpojumus no Goldwell.
“Nocturnal” – pirmā kolekcijā globāla vēstnieka Angelo Seminara, @seminaraangelo, no zīmola Goldwell.
Atšķirīgās krāsas, ēnainās, nokrāsas raksturo šos noslēpumainus tēlus, kas iemūžinātas Islandes spilgtās, monohromatiskās ainavās.
Savā kolekcijā “Nocturnal” Andželo izmantoja Elumen krāsas un parada savu savādāku redzējumu uz matu krāsošanas tehniskam.

Speciāli priekš pasākuma Kao Salon Virtual Experience A. Seminara iztēlojās Glance kolekciju kā nevainojamu, robežu nojaucošu, izcilu krāsu iemiesojumu visdažādāko matu tipu un faktūru izskatam. Katrs ierobežotā apjoma kolekcijas stils tika precīzi izveidots, lai tas būtu piesātināts ar nerimstošu enerģiju, vienlaikus izstarojot bezgalīgu vitalitāti. Izmantojot Goldwell Elumen klāstu kā pamatu katram stilam, Seminara drosmīgi izmantojis unikālus krāsu modeļus un paņēmienus, lai radītu satriecošu, kaleidoskopisku izskatu,  kas sastāv no bagātīgā meža zaļā, kvēlojošās zelta bronzas, mirdzošā rubīna, siltā dzintara un sensacionālās plūmju krāsas. Katrs izveidotais stils ir līdzsvarots ar vēsajiem pelēkajiem un ceriņu toņiem, aptverot matus ar neparastu krāsu spožumu un spīdumu.

 

 

 

Back to Top