DUALSENSES COLOR REVIVE

Color Revive kondicionieri matu tonēšanai matu krāsas svaigumam katru dienu!

Jūsu klienti tagad var atjaunot vai pastiprināt matu krāsojumu un kondicionēt matus mājas apstākļos. Goldwell kopšanas un krāsošanas eksperti ir izstrādājuši jaunus Color Revive  kondicionierus matu tonējšanai. 8 toņi, kuri ir ideāli piemēroti, lai uzturētu iemīļotos Goldwell toņu krāsošanas rezultātus.

 

Atklājiet jaunos Color Revive tonējošos kondicionierus, lai atjaunotu jūsu skaistos blondos, eleganti brūnos un dzīvīgi sarkanos matu toņus.

Ātrs un ērts pielietojums- atkārībā no vēlāmā rezultāta, iztūriet no 2 līdz 5 minūtēm : maigai toņa atjaunošanai izturēt tikai 2 minūtes, intensīvai krāsas atsvaidzināšanai izturēt līdz 5 minūtēm. Unikāls microPROtec un tiešo pigmentu tehnoloģiju apvienojums nodrošina ātru un vienmērīgu produkta uzklāšanu optimālai kopšanai un krāsas atjaunošanai. Tonējošs kondicionieris ir ideāli piemērots lietošanai kopā ar Dualsenses kopšanas produktiem ikdienā. Aizsargājiet un kopjiet matus ar kādu no Dualsenses kopšanas līdzekļiem, kas ir  pielāgoti tieši klienta vajadzībām. 

Back to Top