@PURE PIGMENTS

MATU KRĀSA VAIRS NEKAD NEBŪS TĀDA KĀ AGRĀK!

PIEDZĪVOJIET VIENREIZĒJU INOVĀCIJU
GOLDWELL MATU KRĀSU PASAULĒ

Goldwell piedāvā – @PurePigments: inovāciju matu krāsās.

@PurePigments atvērs pavisam jaunas dimensijas matu krāsošanā. Izcilas precizitātes tiešās krāsu piedevas, kas izceļ matu krāsu ar vēl nebijušu mirdzumu un spožumu. Fujifilm un Drēzdenes tehniskās universitātes sadarbības rezultātā tika izstrādāta revolucionāra HD3 Krāsu pigmentu tehnoloģija, kura ir @PurePigments pamatā.

GOLDWELL @PURE PIGMENTS ELUMENATED HAIR COLOR –
ELUMENATED matu krāsas

Elumenated matu krāsa ir radusies pateicoties @Pure Pigments – jaunām krāsas piedevām, kuras var tikt pielietotas kopā ar Goldwell spēcīgajām bāzes matu krāsām: Topchic, Colorance, lai sasniegtu neticamus matu krāsošanas rezultātus, kurus jūs jebkad esat redzējuši.
Unikālas tiešās krāsvielas veido ārējo slāni ap oksidatīvās krāsas dziļumu un pārklājumu, tādejādi piešķirot matam izteiktu krāsas spožumu un mirdzumu. Šis krāsas aptveršanas process sniedz palielinātu spīdumu, krāsas intensitāti un lielāku aizsardzību pret tās izbalēšanu.

  • Ar @Pure Pigments var sasniegt par 63% vairāk mirdzuma, salīdzīnājumā ar parasto matu krāsu.
  • @Pure Pigments izceļ krāsas intensitāti līdz 3 reizēm.
  • Ar @Pure Pigments krāsas noturības līmenis var tikt saglābāts divreiz ilgāk.

TEHNOLOĢIJA

Revolucionārās HD3 Krāsu tehnoloģijas pamatā ir pilnīgi jaunas paaudzes tiešo krāsvielu molekulas, kas radītas iedvesmojoties no augstas izšķirtspējas fotogrāfijām, HD3 Krāsu tehnoloģija tika izstrādāta sadarbībā ar Fujifilm un Drēzdenes Tehnisko universitāti.
„Izstrādes, sintezēšanas un testēšanas procesā tika novērtētas vairāk nekā 1000 krāsvielas, mums bija jāpierāda mūsu kaisle un mūsu stingrā pārliecība par pilnīgi jaunas matu krāsošanas tehnoloģijas, ar izcilu spožumu un unikālu multi-dimensionālu atstarošanas efektu, radīšanu. Sadarbojoties kopā ar Fujifilm Japāna un profesoru Hartmanu no Drēzdenes Tehniskās universitātes, beidzot spējamsasniegt mūsu mērķi – attīstīt jaunu dimensiju matu krāsu jomā”, norāda Dr Dominic Pratt, Kao Eiropas pētniecības laboratorijas viceprezidents.
HD3 Krāsu tehnoloģija veido ilgnoturīgus un multi-dimensionālus krāsošanas rezultātus, vienreizēju gaismas atstarojumu un neticamu mirdzumu no jebkura skatu leņķa. Pateicoties tās novatoriskajai molekulārajai struktūrai, kuras pamatā ir nelielais molekulu izmērs un īpašais elektriskā lādiņa sadalījums, tehnoloģija sniedz iespēju intensīvi nokrāsot matus ar augstu krāsas noturību. Jaunās patentētās matu krāsas veido daudzus spektrālo krāsu gradāciju slāņus. Šis krāsošanas rezultāts ir līdzīgs kā gaisma, kas plūst cauri prizmai.

SORTIMENTS

Papildus visam @Pure Pigments piedāvā bezgalīgu radošumu krāsu pasaulē. Sešas koncentrētas krāsas piedevas nodrošina neierobežotas iespējas (ieverojot instrukcijas noteikumus). Pure Yellow-dzeltenā, Pure Orange-oranžā, Pure Red-sarkanā, un Pure Violet-violetā piedevas tiek izmantotas, lai izveidotu spilgtus toņus un efektus. Bet Pearl Blue – pērļaina zilā un Matte Green –matēta zaļa piedevas padara maigākus un koriģē nevēlamos toņus un 2019.gada jaunums- Cool Violet – violetā piedeva, kas veido dūmakainu pēlēcīgu nokrāsu.

@PURE PIGMENTS PAKALPOJUMI

COLOR MORPHING

Krāsu morfēšana rada pārsteidzošu, hologrāfisku efektu matu krāsojumā, ar kura palīdzību vairāki
@Pure Pigments toņi veido žilbinošu un morfējošu krāsu efektu.

COLOR BOOSTING

Krāsu pastiprināšanas rezultātā rodas dzīvīgs spilgtums un krāsas piesātinājums, krāsojot tehnikā „tonis tonī”, pievienojot
@PurePigments toņus Topchic vai Colorance krāsu formulām.

COLOR WASHING

Krāsu mazgāšana rada iespaidīgus pasteļtoņu rezultātus no smalka līdz intensīvam krāsas rezultātam, un ‚elumenē‘
gaišākos toņus ar maigu krāsas plīvuru.

 


Back to Top