COLOR ZOOM 2019

Goldwell Matu modes kolekcija ’19 REMIX – AIZIET TREKNAS KRĀSAS!

Color Zoom ’19
Jaunās sezonas krāsas ir piepildītas ar enerģiju un svaigumu. Drosmīgajiem un dzīvīgajiem izgaismotajiem krāsojumiem piemīt motivējošs un pacilājošs efekts. Spēcīgās bāzes tiek papildinātas ar izteiksmīgām krāsām, kur viena otrai blakus saduras svaigums un krāsas anarhija. Krāsas komponenti atspoguļo primārās krāsas Energy Yellow, Illusion Blue un Atomic Red, veidojot pārsteidzošus krāsas efektus. Krāsa ir piepildīta ar enerģiju un stimulē sajūtas. Spilgti, piesātināti toņi darbojas vislabāk, it īpaši sarkanā un rozā krāsa. Dinamiskie dzeltenie un zaļie toņi piešķir citrusa enerģiju, un kļūst negaidīti izsmalcināti šajā savienojumā.

Izpēti Optisko Pop efektu –spilgtās krāsas, kas radītas Pop Art ietekmē. Color Zoom radošā komanda izstrādāja drosmīgu krāsu formulējumu: konfliktējošas krāsas un krāsu dualitātes izteiktiem kontrastiem, radot jaunu enerģiju. Grafiskās krāsas ir harmoniski saskaņotas. Pārejas un atspīdumi izceļ bagātīgu indulgenci. Tas ir pagātnes, tagadnes un nākotnes apvienojums.
Komanda izmantoja krāsu elementus no dažādām desmitgadēm un remiksēja tos: krāsu bloki, krāsaini akcenti, gaišākas saknes, krāsas pārejās un gradācija. Rezultātā tika radīts pacilājošs un enerģisks izskats. Komanda iedvesmojās no Pop art mākslas un grafiskā minimālisma. Viņi ar pārliecību apvienoja drosmīgas krāsas, lai iegūtu šo optisko efektu. Patiesu pamattoņu un intensīvu krāsu salikumi veido spēcīgu ziņojumu un izceļas uz gaišākiem līmeņiem.

Visi griezumi ir atjaunota klasika – pazīstamas formas, kuras ir pārveidotas un remiksētas. Formas ir spēcīgas un grafiskas, izceltas ar asām kontūrām. Color Zoom radošā komanda ir izveidosi jaunus siluetus, izmantojot nesavienotus elementus kvadrāta un apļa formām.
Iedvesma ir nākusi no dažadām desmitgadēm: boba griezuma formas no 60-tajiem, 70-to gadu punk kultūras ietekme, kā arī asimetriskas detaļas, piešķirot dramatiskumu matu griezumā, radot 80-to gadu sajūtu. Labi pazīstamās griešanas tehnikas uzlabo visas klasiskās formas. “Draiskulīgs” elements galvas vidējā daļā piešķir īpašu pavērsienu un gaisīgu pieskārienu.
Visas REMIX kolekcijas formas izteiksmīgi izceļ krāsas efektus.

Color Zoom ikgadējs friziermākslinieku konkurss ir lielisks starts un iespēja katram meistaram pierādīt sevi pasaules mērogā un atklāt apslēptus talantus! Uzdrīksties un piedalies! Un varbūt tieši Tu būsi nākamas Color Zoom kolekcijas iedvesmotājs un veidotājs.

Pieteikuma forma

Back to Top