COLOR ZOOM 2018

Goldwell Matu modes kolekcija ’18 piedāvā radošumu savā tīrākājā formā.

Color Zoom ’18 Kolekciju element∆l raksturo nevainojamības un izsmalcinātības sajūtu mijiedarbība, un vienlaikus arī blīvuma un caurspīdīguma saplūšana. Tonis uz toņa krāsas rotaļājas ar kontrastiem, un modernās minimālisma formas rada raupjas, noteiktas līnijas. Tas viss apvienojas kopā ar vieglām, meistarīgi veidotām formām, kas nosaka nākotnes veidošanas stilu.

Tehnoloģija mūsdienās ir būtiska sabiedrības sastāvdaļa un laikmeta gars. Neskatoties uz straujo attīstību, mūsdienu tehnoloģijas arvien vairāk aicina iejusties to izcelsmes procesā un atspoguļot vienkāršību un dabas doto. Tādējādi tehnoloģiskais progress apvieno sevī iztēli un pamatelementus, radot jaunu enerģiju. Iedvesmojoties no šīs jaunās tendences, Color Zoom ’18 radošā komanda ir izveidojusi kolekciju, kas sapludina tehnoloģijas ar radošumu, atdzīvinot pirmatnējo spēku – gluži kā jaunu rītausmu.

element∆l kolekciju ietekmē līdzsvars, kas radīts starp neapstrādātiem un attīrītiem elementiem. Stili izraisa pašizveidotu sajūtu, bet tomēr ir meistarīgas teksturēšanas rezultāts. Gaisīgums ieplūst veidošanā, nodrošinot uz nākotni vērstu izskatu.

ELEMENTĀLAS KRĀSAS
Caurspīdīguma sajūta – krāsu filtru un slāņu mijeidarbība.
Pieklusināti pasteļtoņi un bagātīgi zemes toņi pārklājas un filtrē viens otru, veidojot caurspīdīguma sajūtu – vienu no krāsošanas tehnikām, kas tiek izmantotas element∆l kolekcijā. Noturīga patina (apsūbējums) veido spīdīgu, bet arī pieklusinātu mirdzumu, kurā toņi ir matēti un neslīpēti, tomēr tie rada atstarojošu virsmu. Pārejā no metāliskiem uz tīriem minerālu toņiem, atklājas harmonisko minerālu toņu dažādība.
“Pieklusināti pasteļtoņi un bēšīgi zemes toņi pārklāj viens otru.”-Larissa Bresnehan
ELEMENTĀLAS FORMAS
Izsmalcināts minimālisms – vienkāršība dominē pār ļoti smalkiem stiliem.
Iedvesma rodas no minimālisma pieejas, pārsteidzot izsmalcinātību ar sākotnējo elementālo izjūtu. Precīza, bet intuitīva tēla galvenā atslēga ir primārā forma ar mīkstām un robainām malām. Izskatu papildina ar meistarīgi veidotām formām, kas ir maigi asimetriskas un ar negaidītu neregularitāti.
ELEMENTĀLA TEKSTŪRA
Brīvo formu tekstūra – veidošana, kas piesātināta ar gaisīgumu.

Atdzīvini pirmatnējo spēku!

Back to Top